Střední zdravotnická škola

Exkurze do světa médií

V knihovně J. Mahena v Brně si žáci vyzkoušeli práci se zdroji informací a odhalování dezinformací. 

 

Ples 2018

V lednu 2018 se opět setkali učitelé, hosté, současní a bývalí studenti na školním plese, kde byli také představeni žáci závěrečných ročníků. 

 

Advent 2017

Tak jako každý rok, sešli se studenti, učitelé a hosté na společné adventní bohoslužbě. Připravili také řadu dárků pro chudé děti v rámci akce "Krabice od bot". 

 

Stuttgart 2017

V prvním adventním týdnu zamířili někteří naši studenti do německého Stuttgartu, kde díky partnerské škole navštívili řadu zdravotnických a sociálních zařízení. 

 

Třídy - školní rok 2017/2018

Fotografování tříd a učitelů na začátku školního roku 

 

Nadace Charty 77 – Senzační senioři

18. října 2017 se někteří žáci zúčastnili vernisáže výstavy akce Nadace Charty 77 – Senzační senioři. Žáci v předchozím roce hovořili s líšeňskými seniory a výsledkem mezigenerační debaty bude vydání brožury, která bude zařazena do archivu Národní knihovny.  

 

Divadélko pro školy

11. října 2017 k nám zavítali herci hradeckého Divadélka pro školy s představením „Divadlo nekouše aneb průvodce divadelními žánry“. Zajímavou i zábavnou formou seznámili žáky s vývojem dramatu a do ukázek z her zapojili nápaditě také publikum. 

 

Závěr studia 2016/2017

Ukončení studia absolventů ve školním roce 2016/2017. 

 

Sportovní den 2017

V posledním týdnu před prázdninami se žáci utkali v zábavných sportovních disciplínách. 

 

Velikonoce 2017

Tak jako každý rok se před Velikonocemi sešli v líšeňském kostele žáci, učitelé a hosté na společných bohoslužbách, které vedla farářka Saša Jacobea ze sboru ČCE Brno II. 

 

Strana: 1 2 3 4 5 6 > >>