Vyšší odborná škola

Vánoční večírek studentů

Zastavili jsme se na chvíli v předvánočním shonu. Na chvíli jsme spolu pobyli, vyslechli si biblickou zvěst, zazpívali a podívali se na nejnovější fotky. Součástí našeho vánočního večírku byl dobročinný jarmark. Za výtěžek jsme koupili na skutecnydarek.cz: záchod, kudrnatou ovci, pumpu na čistou a zdravou vodu, dámské vložky a bezpečný porod. Děkujeme všem dárcům a přejeme příjemné prožití svátků. 

 

Stuttgart 2017

V prvním adventním týdnu zamířili někteří naši studenti do německého Stuttgartu, kde díky partnerské škole navštívili řadu zdravotnických a sociálních zařízení. 

 

Návštěva ze Stuttgartu

V říjnu přijeli studenti a vyučující z naší partnerské školy ze Stuttgartu! V pondělí jsme ve škole zahájili společně týden plný exkurzí a návštěv. Dopoledne jsme překonávali komunikační bariéry pomocí neformálních aktivit a odpoledne jsme společně plnili úkoly v rámci poznávací hry v centru Brna.  

 

Gaudeamus 2017

A je to tady! Naše škola byla poprvé na veletrhu pomaturitního vzdělávání. Byli jsme k zastižení na GAUDEAMU, BVV, pavilón G1, stánek č. 145. Náš stánek pravda nebyl největší, ale vešlo se nám tam vše. Příští rok si to zopakujeme.  

 

Daňkovice 2017

Do Daňkovic odjeli všichni studenti naráz. Letos se odehrával adaptační pobyt prváků a studijní pobyt vyšších ročníků společně a vyplatilo se to. Program byl pestrý, neformální prostředí jistě napomohlo k vytváření a utužení vztahů, taktéž k načerpání inspirace pro hledání témat závěrečných prací.  

 

Zahájení 2017/2018

Školní rok jsme zahájili slavnostními bohoslužbami v pondělí 4. září 2017 v Červeném kostele. Studenti, rodiny, pedagogové a přátelé obou brněnských EA se setkali, aby uvítali nové studenty všech prvních ročníků. Můžeme začít! Foto: Benjamín Skála 

 

Absolutorium 2017

V červnu se konaly závěrečné zkoušky – absolutoria. Naši studenti prokázali své teoretické znalosti a dočkali se svých diplomů, které se slavnostně předávali v Červeném kostele v pondělí 19. 6. 2017. Hodně štěstí třído 2013 – 2017!  

 

Den otevřených dveří 2017

Ve středu 8. února jsme otevřeli dveře všem zájemcům o studium na naší škole. Našli se potenciální studenti, kteří se přišli podívat do prostor školy, obeznámili se s náplní výuky a ptali se na vše, co pro ně bylo zajímavé či potřebné. Na všechny budoucí studenty se již těšíme!  

 

Vánoční večírek a Ježíškův bazárek 2016

Nejdříve jsme si poslechli vánoční zvěst naší spirituálky a zazpívali si koledy. Na programu byla také prezentace ze Stuttgartu. Následovala ochutnávka cukroví a svařených nápojů společně s možností nákupu v Ježíškově bazárku vol. 2. Výtěžek z letošního ročníku putoval do chráněného bydlení Ovečka na nákup nové pračky. Děkujeme a přijďte zas! 

 

Stuttgart 2016

V prvním adventním týdnu byli naši druháci společně se studenty ze Střední zdravotnické školy EA na studijně-poznávacím pobytu ve Stuttgartu. Během pěti dnů zvládli návštěvy sociálních a zdravotnických zařízení, partnerské školy, Mariabergu a prohlídku Stuttgartu. Na tuto akci nám přispělo Město Brno, za tento příspěvek městu děkujeme.  

 

Strana: 1 2 3 4 5 6 > >>